COLISEUM ÜYE ADAY AYDINLATMA METNİ

Dost İnşaat Taah. San. Tic. A.Ş. (Bundan böyle “Coliseum” olarak anılacaktır) olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda tanımlı veri sorumlusu sıfatıyla işlediğimiz kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle sizleri kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak bilgilendirmek isteriz.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI VE HUKUKİ SEBEBİ

Bu kapsamda kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil düzenlemelere uygun olarak aşağıda belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler çerçevesinde işlenmektedir:

Bu kapsamda internet ağına bağlanmak üzere sayfada belirtilen bilgileri doldurmanız durumunda “Ad-soyad, Cep Telefonu, E-posta, Tercih Edilen Kulüp, Başvuru Kapsamındaki Dileğiniz” gibi kişisel verileriniz tarafınız ile iletişime geçilmesi, tarafınıza uygun üyelik koşulları ve kampanyalar hakkında bilgi verilmesi, şirketimizde yapılan kampanyalar hakkında tarafınıza bilgilendirmelerde bulunulması amacıyla açık rızanız doğrultusunda işlenmektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILMASI

Coliseum, yukarıdaki amaçlar doğrultusunda açık rızanıza dayalı olarak işlenen kişisel verilerinizi tarafınıza pazarlama, satış ve reklam yapılması, size özel kampanyaların sunulması ve yapılan kampanyalar hakkında tarafınıza bilgilendirmelerde bulunulması ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla Dost İnşaat Taahhüt San ve Tic. A.Ş., Sosyal Medya Tedarikçisi Şirketler ile paylaşabilir. Ayrıca Kanunen Yetkili Kamu ve Özel Kurumlardan talep edilmesi durumunda 6698 sayılı kanunun 5/2-ç maddesi uyarınca kişisel verileriniz paylaşılabilecektir.

 KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMLERİ

Coliseum kişisel verilerinizi “Aday Bilgi Formu”nu doldurmanız, web sitesinden iletişime geçmeniz veya tarafımızla iletişim kurarak sözlü olarak bilgilerinizi iletmeniz suretiyle temin etmektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN SAKLANMASI

Kişisel verileriniz açık rızanıza dayalı olarak açık rızanızı geri almadığınız süre boyunca işlenecek ve muhafaza edilecektir. Dilediğiniz zaman açık rızanızı geri alabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİZE İLİŞKİN HAKLARINIZ

Veri sahibi olarak Coliseum ‘a başvurarak;

Yukarıda sayılan haklarınıza ilişkin taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de öngörülen başvuru usullerine uygun olarak Coliseum’a iletmeniz durumunda Coliseum talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Coliseum Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücreti talep edebilecektir.

Coliseum tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.