Sporu yaşamın merkezinde yer alan, mutlu bir hayat için gerekli enerjiye sahip olmamızı sağlayan en önemli unsur olarak görüyoruz. Kurulduğumuz 1999 yılından beri Beykoz Acarkent’te doğa ile bütünleşen, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanan, insan sıcaklığını koruyan merkezlerimizde yaşamın her alanına dokunuyoruz.

ÜYE OL
For Your Body

For Your Body

Sporun birçok çeşidi ile aktif kalabilir ve spor salonumuzda vücudunuzun spor ile gelişmesini çok farklı dersler ile deneyimleyebilirsiniz. Coliseum’da sizin için araştırıyor ve programlarımızı güncel tutuyoruz.

For Your Soul

For Your Soul

Ruhunuza hitap edecek, zinde ve rahat kalmasını sağlayacak pek çok ders var! Bu derslerden bireysel olarak da faydalanma şansına sahipsiniz.

For Your Mind

For Your Mind

Coliseum’un düzenli olarak güncellediğimiz etkinlik takvimi ile yeni keşiflere yer veriyor; sanat, eğlence ve aktiviteler ile misafirlerimize taptaze deneyimler sunuyoruz.

GRUP DERSLERİ

Enerjinin en yoğun yaşandığı ve eğlenceli keşiflerle dolu grup derslerinden biri mutlaka tam sana göre!

ÖZEL DERSLER

Kendinize ayırdığınız vaktin değerini çok iyi bilen deneyimli eğitmenler ile gerçekleştireceğin özel dersler sayesinde hedeflerine ulaş!

Sports & Life

Sports & Life

Coliseum Acarkent’te spor ve yaşamın ayrılmaz olduğunu düşünüyor ve bu birlikteliği en keyifli yaşayabileceğiniz alanlar sunuyoruz. Üye ol!

Discover Nature

Discover Nature

Açık alan parkurumuzda doğanın en cömert hali ile oksijen dolu bir alanda spor yapma deneyimi sunuyoruz. 35.000 m² açık alanımızda yoga, yürüyüş, koşu, grup dersleri gibi pek çok unutulmaz aktiviteye katılabilirsiniz.

Coliseum Team

Coliseum Team

Coliseum’un çok farklı alanlarda profesyonelleşmiş deneyimli ekibi sizinle birlikte çalışarak hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Ekiple tanış!

Class Session DERS PROGRAMI
Aquapark

Aquapark

Her yaz eğlencenin merkezi haline gelen Aquapark’ta altı kaydıraklı havuzumuz, dalga havuzumuz hareketli bir gün geçirmek isteyen misafirlerimizi; 14+ dev havuzumuz ise sakin ve dingin bir gün geçirmek isteyenleri bekliyor. Aquapark’ı keşfet!

Silence Room & Spa

Silence Room & SPA

Terapiler ve bakım için aradığınız çeşitlilik yorgunluk ve stresi arkanızda bırakmanız için Coliseum da sizi bekliyor. SPA’yı keşfet!

Tenis & Squash

Tenis & Squash

Raket sporları tutkunlarına hem açık hem de kapalı alanda tenis antrenmanı keyfi sunuyoruz. Kapalı alanda squash rekabetini deneyimlemek de mümkün! Kortları keşfet!

Sponsorlarımız deepfresh
ÜYE OL
Daha fazla bilgi ve birebir başvuru için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.