Çocuklar için çeşitli yaş gruplarına göre özel olarak geliştirilmiş programları içeren antrenmanlarımız, Coliseum çocuklarının fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmayı ve sporu hayat tarzı olarak benimsemelerini sağlamayı amaçlar.

ÜYE OL
Kids Gym

Kids Gym

Temel jimnastik hareketleri, koordinasyon ve denge çalışmalarından oluşan grup dersimizdir. Çalışmalar oyun formunda yapılarak fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlanır. Çocukların kendine güven duygusunu artırır, koordinasyon, denge, sürat ve çabukluk gibi motor özelliklerini geliştirir. Yaş: 4-7

Kids Pt

Kids PT

Çocuğunuzun kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine yönelik antrenman programları ile ilerleyebileceğiniz kişisel eğitmeniniz, analiz ve geri bildirimleri ile size destek olacaktır. Randevu al!

Yaz Okulu

Yaz Okulu

Yaz Okulu eğlencesi Coliseum’da dorukta yaşanıyor. Detaylar sezonda burada!

Yüzme Akademisi

Yüzme Akademisi

3-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlediğimiz akademide, uzman yüzme antrenörleri tarafından çocukların yüzme seviyesine ve yaş gruplarına özel eğitimler verilmektedir. Vucüda esneklik ve dayanıklılık kazandıran yüzme sporuna küçük yaşta başlamanın faydaları; kalbi güçlendirir, dolaşımı düzenler, vücut direncini artırır ve kaslarının güçlenmesini sağlar. Psikolojik açıdan destekler. Katıl!

Jimnastik Akademisi

Cimnastik Akademisi

4-10 yaş arası çocuklara özel, esneklik kazandıran, kas ve kemik yapılarını güçlendiren, hız ve kuvvet kabiliyetini geliştiren cimnastik dersleri Cimnastik Akademi'de! Katıl!

Fight Academy

Fight Academy

Çocuklara özel güç, dayanıklılık, esneklik, özgüven kazandıran dövüş sporları (boxing, muaythai, kickboxing) akademimiz antrenman programlarıyla savunma becerisi kazanma, tüm vücudu çalıştıran egzersizler ile fiziksel görünümde sıkılaşma, ve sayısal zekayı geliştirme özelliği olan dövüş sporları sayesinde, psikolojik rahatlama, mücadeleci ruhu geliştirme ve cesareti destekleme gibi kazanımlar amaçlamaktadır. Katıl!

Tenis Akademisi

Tenis Akademisi

Eğitim – Öğretim dönemi ile başlayan Tenis Okulumuz, 5-12 yaş çocuklara tenisi öğretmek, sevdirmek ve aralarından uygun, istekli oyuncuları akademimizin programlarına kazandırmak amacıyla düzenlenmektedir.

Sponsorlarımız Rebul
ÜYE OL
Daha fazla bilgi ve birebir başvuru için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.