Çocuklar için çeşitli yaş gruplarına göre özel olarak geliştirilmiş programları içeren antrenmanlarımız, Coliseum çocuklarının fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmayı ve sporu hayat tarzı olarak benimsemelerini sağlamayı amaçlar.

ÜYE OL
Kids Gym

Kids Gym

Temel jimnastik hareketleri, koordinasyon ve denge çalışmalarından oluşan grup dersimizdir. Çalışmalar oyun formunda yapılarak fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlanır. Çocukların kendine güven duygusunu artırır, koordinasyon, denge, sürat ve çabukluk gibi motor özelliklerini geliştirir. Yaş: 4-7

Kids Pt

Kids PT

Çocuğunuzun kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine yönelik antrenman programları ile ilerleyebileceğiniz kişisel eğitmeniniz, analiz ve geri bildirimleri ile size destek olacaktır. Randevu al!

Yüzme Akademisi

Yüzme Akademisi

4-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlediğimiz akademide, uzman yüzme antrenörleri tarafından çocukların yüzme seviyesine ve yaş gruplarına özel eğitimler verilmektedir. Vucüda esneklik ve dayanıklılık kazandıran yüzme sporuna küçük yaşta başlamanın faydaları; kalbi güçlendirir, dolaşımı düzenler, vücut direncini artırır ve kaslarının güçlenmesini sağlar. Psikolojik açıdan destekler. Katıl!

Tenis Akademisi

Tenis Akademisi

3-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlediğimiz akademide, uzman yüzme antrenörleri tarafından çocukların yüzme seviyesine ve yaş gruplarına özel eğitimler verilmektedir. Vucüda esneklik ve dayanıklılık kazandıran yüzme sporuna küçük yaşta başlamanın faydaları; kalbi güçlendirir, dolaşımı düzenler, vücut direncini artırır ve kaslarının güçlenmesini sağlar. Psikolojik açıdan destekler. Katıl!

Jimnastik Akademisi

Cimnastik Akademisi

3-11 yaş arası çocuklara özel, esneklik kazandıran, kas ve kemik yapılarını güçlendiren, hız ve kuvvet kabiliyetini geliştiren cimnastik dersleri Cimnastik Akademi'de! Katıl!

Fight Academy

Fight Academy

Çocuklara özel güç, dayanıklılık, esneklik, özgüven kazandıran dövüş sporları (boxing, muaythai, kickboxing) akademimiz antrenman programlarıyla savunma becerisi kazanma, tüm vücudu çalıştıran egzersizler ile fiziksel görünümde sıkılaşma, ve sayısal zekayı geliştirme özelliği olan dövüş sporları sayesinde, psikolojik rahatlama, mücadeleci ruhu geliştirme ve cesareti destekleme gibi kazanımlar amaçlamaktadır. Katıl!

Dans Akademi

Dans Akademi

Yüzme, çocuklarda kas ve iskelet yapısının gelişmesine yardımcı olan bir spor dalıdır. Bütün spor dallarının temelini oluşturur. Çocukların koordinasyonunu geliştirir. 4-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlenen akademide, uzman yüzme antrenörleri tarafından çocukların seviyesine ve yaş gruplarına özel eğitimler verilmektedir.

Hamak Yoga Akademi

Hamak Yoga Akademi

Akrobasi kumaşı denilen özel bir kumaş ile tasarlanmış hamaklar ile yoga, meditasyon, pilates, akrobasi ve dansın harmanlandığı bir yoga türüdür. Ana çalışmaların tamamı hamak yardımı ile yapılır ve yer çekimsiz bir ortam deneyimi sunar.

Sponsorlarımız deepfresh
ÜYE OL
Daha fazla bilgi ve birebir başvuru için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.