Özel derslerimizde birebir programlarımız ile daha rahat ve fonksiyonel antrenmanlar yapabilirsin. Deneyimli eğitmenlerimizle yapacağın derslerimiz sayesinde istediğin forma kısa sürede sahip olabilir, kişisel bir deneyim yaşayabilirsin.

ÜYE OL

Body building antrenmanları sayesinde arzu ettiğiniz vücudu inşa etmenize yardımcı olur.  Aynı zamanda sıkı bir beslenme hesabı yapmaya ve beslenme düzeni kurmaya yönlendirir. Kendinize güveninizin, kas kütlenizin arttığı ve yağ ve kalori yakımınızın hızlandığı bir antrenman sürecidir.  Coliseum’da aralarında 5 Dünya Şampiyonluğu bulunan, her biri alanında uzman, profesyonel eğitmenlerimizle body building yapabilirsiniz. Ekipman çeşitliliği, free weight ekipman alternatifleriyle kısa sürede istediğiniz forma ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Fitness, fiziksel uygunluk, sağlıklı ve zinde kalmak için yapılan antrenmanlardır. Bir çok sporun ve disiplinin alt yapısını oluşturur. Aletli veya aletsiz olarak yapılan, tüm vücut kaslarını veya belli kas gruplarını özel olarak da çalıştırıp güçlendirebileceğimiz bir plan ve program dahilinde yapılan egzersizler bütünüdür.

DETAYLI BİLGİ AL

Vücudunuzun sınırlarını en üst seviyeye taşımak, fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşarak, günlük hayata hazırlanmak için tasarlanmış bir antrenmandır. Bir hareketle vücudunuzun birçok kasını aynı anda çalıştırdığınız; denge, güç ve kondisyon odaklı fonksiyonel egzersizlerden oluşmaktadır.  Sayısız fonksiyonel egzersizin tek bir istasyonda birleşmesine olanak sağlayan son teknoloji fitness alanında, 20 kişi aynı anda rahatlıkla fonksiyonel antrenman yapabilmektedir.

DETAYLI BİLGİ AL

Kişisel eğitmeniniz eşliğinde Kick Boks, Muay Thai, Boxing ve Taekwondo dövüş sanatları ile kendinizi daha güçlü ve daha dayanıklı hissettiğiniz bir antrenman serisidir. Martial Arts, savunma sporlarının verdiği özgüvene yüksek tempolu antrenmanlar ile kavuşmanıza yardımcı olur.

DETAYLI BİLGİ AL

Deneyimli eğitmenlerimiz ile yapacağınız Pilates dersleri kaslarınızın esnek ve kuvvetli olmasını sağlayacağı gibi, doğru bir postüre de sahip olmanızı sağlar. Pilates sağlam bir iskelet oluşturur, esnekliği artırır, ince görünüm kazandırır.  Kontrollü nefes alıp verme ile bilinci yükselterek stresi azaltır.

DETAYLI BİLGİ AL

Performans Tenis Akademisi, gençler ve yetişkinler için tasarladığı eğitim sistemini, katılımcıların kendi özelliklerinin farkına varabilecekleri, kendilerini özel hissedecekleri ve sistematik olarak çalışabilecekleri bir akademi sistemi ile oluşturmuştur. Akademide çocuk, genç ve yetişkinler için farklı ihtiyaçları karşılayan programlar ile eğitim verilmektedir.

DETAYLI BİLGİ AL

Denge ve konsantrasyonu yükseltmek ve esnekliğinizi artırmak için en başarılı tekniklerdendir. Birebir Yoga dersleri hem teknik gelişim sağlamanıza hem de meditasyonda ileri seviyeye ulaşmanıza yardımcı olur.

DETAYLI BİLGİ AL

Tüm vücudun çalışmasını sağlayan yüzme antrenmanları dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir. Kas sistemi gelişirken denge sağlar ve kalbi güçlendirir. Stresle başa çıkma konusunda yardımcı olan yüzme egzersizleri, spor yaparken eğlenmeniz ve forma girmenizi sağlar. Yüzme dersleri katılımcının yaş ve performansına göre eğitim havuzunda veya yarı olimpik yüzme havuzunda 30/60 dakikalık dersler olarak gerçekleşir.

DETAYLI BİLGİ AL
Sponsorlarımız deepfresh
ÜYE OL
Daha fazla bilgi ve birebir başvuru için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.