Coliseum, 1999 yılından bu yana Acarkent ve Sarıyer şubeleri ile hizmet veriyor. 50.000 m2’lik spor ve yaşam alanlarımız üyelerimiz için trendleri takip ederek sürekli güncellenerek, sporun çeşitliliğini yaşayabilecekleri ve hayatın tadını çıkartabilecekleri zamanlar sunuyor. Coliseum dünyasının ayrıcalıkları ile donatılmış spor kulüplerimizde üyelerimiz ilgi duydukları sporlarda profesyonel destek alabiliyor ve eğlenceli bir topluluğun parçası olmanın keyfini çıkartabiliyorlar.

ÜYE OL
Türkiye’nin tek kalite belgeli spor kulübü!

Türkiye’nin tek kalite belgeli spor kulübü!

Kalitiye ve çevreye verdiğimiz önemi belgelendirdik. Coliseum Türkiye’nin tek ISO belgeli spor kulübüdür. ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi belgelerine sahiptir.

BID Ödülleri

BID Ödülleri

Kurum ya da kuruluşların kendiliğinden aday olamadığı, ‘Müşteri Memnuniyeti’, ‘Liderlik', Teknoloji’, ‘En İyi Uygulama’, ‘İş Sonuçları’ ile ‘ISO 9000 ve Toplam Kalite Yönetimi’ kriterlerinin temel alındığı BID ödüllerinde Türkiye'nin tek ISO belgeli spor kulübü olarak Coliseum, ödüle layık görüldü.

BID Delegeleri

BID Delegeleri

QC 100 Toplam Kalite Yönetim Modeli kriterleri temel alınarak, BID Dünya Kongreleri Delegeleri'nin oylamasıyla seçilen Coliseum, ISO 9001 Toplam Kalite Standardı, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Standardı ve ISO 14001 Çevre Yönetimi Standardı belgelerine sahip.

Coliseum Network

Coliseum Network

Üyelerimizin geri bildirimleri ile gelişiyoruz! Üye ilişkileri sistemimiz tecrübeli ekibimiz tarafından takip ve analizler için aktif olarak kullanılmaktadır.

Görüşleriniz için
Coliseum bir Acarlar Şirketler Topluluğu markasıdır.
Sponsorlarımız deepfresh
ÜYE OL
Daha fazla bilgi ve birebir başvuru için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.